-5 +5 Soğuk Hava Deposu Donmuş Soğuk Hava Deposu Şoklanmış Soğuk Hava Deposu Çöp Toplama Soğuk Hava Deposu Medikal Soğuk Hava Deposu Şarküteri Soğuk Hava Deposu Konteyner Soğuk Hava Deposu Modüler Soğuk Hava Deposu Soğuk Oda


Tüketici ihtiyaçları ve değişen beğenilere uygun, dünya markası mamüllerin yapı sektörüne yönelik satışını yapmak, risk ve pazarlama kabiliyeti bakımından uygun kanalları oluşturmak, bu kanal yapılanmasında ve sektöründe, üstün etik nitelikleri ve pazarlama tekniklerini uygulamak ve sürekli geliştirmek, vazgeçilmez ilkemizdir.

Gıda Sektöründe Soğuk Hava Deposu

Günümüz şartlarında yaygın olarak kullanılan bu depolar ilk olarak gıda sektöründe ağırlık göstermektedir. Yani taze sebze ve meyve saklama alanları olarak başlayarak devamında et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, balık ve deniz ürünleri ile devam ederek bir de tıbbi alanlarda da çok sık rastlanabilmektedir.

İsterseniz merkezi sistem olarak alanınızın tamamına Soğuk Hava Deposu yaptırabilir veya sadece ihtiyaç duyduğunuz alanlarda da çalışmalar yürütebilirsiniz. Her zaman için müşterilerin talepleri doğrultusunda projelendirilerek işleme alındığından ötürü sizlerin tercihleri çok önemlidir.
Beklentilerinizi karşılayabilecek ve +15 dereceden başlayarak -5 dereceye kadar devam eden soğutma sistemleri yer almaktadır.

Sitemiz üzerinden giriş sağlamanız durumunda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamına erişerek ihtiyacınız olan ürünler hakkında ayrıntılara sahip olabileceksiniz. Sektörün kendi içerisinde ayrıldığı kollara göre sizlere sunum yapabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Çetiner Soğutma
-5 +5 Soğuk Hava Deposu Donmuş Soğuk Hava Deposu Şoklanmış Soğuk Hava Deposu Çöp Toplama Soğuk Hava Deposu Medikal Soğuk Hava Deposu Şarküteri Soğuk Hava read more Deposu Konteyner Soğuk Hava Deposu Modüler Soğuk Hava Deposu Soğuk Oda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *